שירותי החברה

שירותי החברה

חברת א.ר השחזות – א.י.ה בע”מ מפעילה מערך של סוכנים מנתניה צפונה וכן בירושלים. הסוכנים שלנו מגיעים לבית הלקוח, מספקים הזמנות, אוספים כלים  להשחזה ותיקון  ומחזירים לבית הלקוח. זמן אספקה שלנו מהיר כיוון שאני מודעים לדחיפות של לקוחותינו להמשיך בעבודת הייצור.

ייעוץ למפעילי CNC

אנו מתמחים בזיווד למכונות CNC. מספקים שירות של זיווד מקצועי וייעוץ ללקוחותינו שמפעילים מכונות CNC ומכונות מתקדמות בכלל. את הייעוץ המקצועי אנחנו מספקים בבתי העסק של לקוחותינו. אנחנו עוזרים בהתאמת מערכת הכלים לצרכים הנדרשים ועוזרים ללקוח להגיע לתפוקה מלאה של המכונה. אנחנו מאמינים ששימוש בציוד מקצועי ואיכותי מעלה במאות אחוזים את איכות העבודה ואת יעילות המכונה. שימוש בציוד לא מתאים מוביל לעלויות ייצור גבוהות. בבחינת הזול הופך ליקר מאד.

השחזת מסורים וכלי עיבוד לתעשיית העץ

מרכז ההשחזות של א.ר השחזות – א.י.ה בע”מ הוא מהמתקדמים בעולם. אנו עובדים על פי התקנים המוקפדים וההשגחה של חברת Leitz. אנו משחיזים כרסומים, מסורים, נתבים, סכיני הקצעה, גליוטינות וסכיני מגרסות מכל הגדלים והמידות. מכונות ה – CNC שאנו משתמשים בהן להשחזת מסורים הן מתוצרת VOLLMER גרמניה. כמו כן אנו מחזיקים מכונות השחזה להשחזת שטחים מתוצרת  REFORM.

מעבדה לתיקון כלי עבודה חשמליים ופנאומטים

אנו מספקים ללקוחותינו שירותי תיקון לכל כלי העבודה הפנאומטים והחשמליים אצלנו במעבדה בקריות, בצפון הארץ. בתיקון של מכונות גדולות אנחנו שולחים טכנאי לבית העסק שמבצע את התיקון על המקום. זמני האספקה שלנו קצרים והשירות שאנו נותנים הוא הטוב והמקצועי ביותר.