אודות החברה

אודות החברה

חברת א.ר השחזות – א.י.ה בע”מ מאחדת שתי חברות ותיקות שמתמחות באספקת שירותים ושיווק של מוצרי חיתוך לתעשיית העץ והרהיטים וציוד לנגריות.

א.ר השחזות – חברה ותיקה שמתמחה בהשחזות של מסורים וכלי עיבוד לתעשיית העץ ושיווק של מוצרי חיתוך לתעשיית העץ והרהיטים.

חברת א.י.ה – הוקמה ב 1990 כיבואנית בלעדית של חברת LEITZ מגרמניה המייצרת כלים לעיבוד עץ ומוצריו לתעשיית הרהיטים. כמו כן עסקה החברה במתן שרותי השחזה והספקה טכנית למפעלי ריהוט וציוד לנגריות. עם השנים  הרחיבה חברת א.י.ה את מגוון הכלים שהיא מיבאת והרחיבה את כמות ספקיה.

התאחדנו כדי לאפשר שירות מעולה ואספקה של המוצרים הטובים בעולם ללקוחותינו בכל הארץ. אנו מספקים לתעשיית העץ והרהיטים סל רחב של מוצרים ושירותים ומגיעים עד לבית הלקוח. אנו מספקים שירותים ליותר מ 1000 נגריות בארץ. לחברה פריסה של חמישה סוכנים מנתניה עד לצפון הארץ ובירושלים.

בזכות האיחוד אנו מחזיקים היום מלאי גדול ומגוון של כל המוצרים הנדרשים לתפעול מפעלי הריהוט והנגריות.

יבוא כלי חיתוך למכונות CNC

אנו מייבאים את כלי החיתוך הטובים ביותר שקיימים בשוק העולמי, של החברות LEITZ, CMT וסדרת הכלים של ARROW TOOLS המותאמת במיוחד לשוק הישראלי. מסורים, כרסומים ונתבים. אנו שמים דגש מיוחד על זיווד של מכונות CNC לתעשייה. אנו מבטיחים שלאחר זיווד נכון  המכונה תעבוד בתפוקה מקסימלית ותיתן תמורה מלאה להשקעה. חשוב לציין שכאשר עובדים עם כלי חיתוך מתאימים עלות העיבוד היא הזולה ביותר.

יבוא כלי עבודה לתעשיית העץ והרהיטים

כמו כן אנו מייבאים ומשווקים כלים לעיבוד עץ ועובדת עם החברות המובילות בעולם ובארץ בתחום כלי החיתוך.  א.ר השחזות – א.י.ה בע”מ היא הנציגה בארץ של החברות Leitz וCMT, החברות המובילות בעולם בתחום של יצור כלי חיתוך לתעשיית העץ והרהיטים. חברות נוספות שאנו משווקים: וו.פ.וו, תלקון, דימר ועוד.

השחזת מסורים וכלי עיבוד לתעשיית העץ

מרכז ההשחזות שלנו הוא מהמתקדמים בעולם. אנו  עובדים על פי התקנים וההשגחה של חברת Leitz, עם מכונות CNC מתוצרת VOLLMER גרמניה להשחזת מסורים. כמו כן מחזיקים מכונות השחזה להשחזת שטחים מתוצרת  REFORM. אנו משחיזים מסורים, כרסומים, נתבים, סכיני הקצעה, גיליוטינות וסכיני מגרסות מכל הגדלים והמידות.

מעבדה לתיקון כלי עבודה חשמליים ופנאומטים

אנו מתקנים במעבדה את כל כלי העבודה החשמליים והפנאומטים. השירות שאנו נותנים הוא הטוב והמקצועי ביותר. זמני האספקה קצרים. במידת הצורך, אנו מספקים תיקון של מכונות בבית הלקוח.

שיווק כלי עבודה חשמליים לתעשיית העץ

אנו מספקים ללקוחותינו כלי עבודה חשמליים של מיטב החברות העולם. MAKITA ,DeWalt ,RYOBI ו MILWAUKEE.

שיווק כלי עבודה פנאומטים לסמרור, לקידוח ולהברגה לתעשיית העץ והרהיטים.

אנו משווקים אקדחי סיכות, אקדחי מסמרים, מקדחות, מברגות, מרססי צבע ואקדחי ניטים לתעשיית האלומיניום.

כלי מדידה מיוחדים לנגרים

אנו מספקים ללקוחותינו את כלי המדידה המתקדמים ביותר בעולם. מגוון גדול של מדי זווית וכלי מדידה אלקטרוניים שאמפשרים מדידה קלה ומדויקת.

אספקת חומרי גלם לתעשיית העץ והרהיטים

תוכלו למצוא אצלנו מוצרים נוספים לנגריות, כמו מוצרי ליטוש, סיכות ומסמרים לכלים פנאומטים, ברגים, ודבקים שונים לתעשיית הרהיטים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *